Editör Olmak İstiyorum

Her geçen gün büyüyen Cazda Blog sitemize katkıda bulunabileceğini düşünen arkadaşlar. Kendinizi kısaca tanıtarak ve aşağıdaki genel kuralları benimseyerek sizde Cazda.com editörü olabilirsiniz.

Başvuru için bir kaç konuda sizi tanımak için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Başvurunuza en kısa zamanda dönülecektir.

Form doldurmada sorun yaşıyorsanız başvuru için yukarıdaki bilgileri info@cazda.com e-posta adresine gönderiniz.

Bazı kurallar:

  • Editörler herhangi bir maddi beklenti içine girmemelidir. İleride olurda masrafların üzerinde bir reklam geliri elde edersek elbette paylaşırız.
  • Editör olduğunuzda her yazdığınız makale direk yayınlanmayacaktır. Taslak olarak kaydedilen makaleler tarafımızca onaylandıktan sonra yayına alınır. Belli bir süre sonra direk yayınlama hakkını elde edebilirsiniz.
  • Başka bir Türkçe blog veya siteden direk makale kopyalama yapılmayacaktır. Kısa alıntı yapılabilir ama ilgili sitenin onayıyla ve kaynak belirtmek şartıyla. Yurtdışı sitelerden çevirme şeklinde makale yayınlanabilir. Bu durumda ilgili site kaynak olarak belirtilir.
  • Makaleler içine reklam veya link değişimi şeklinde linkler verilemez, bu madde direk editörlükten uzaklaştırma sebebidir.
  • Makaleler içine gizli veya başka amaçlı HTML veya script konulamaz. Tesbit edildiğinde yaptırımı üsteki madde gibidir.
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Add Blocker uygulamanızı bu site için devre dışı bırakın. Rahatsız edici bir reklam uygulamamız yoktur. Please turn the Add Blocker off as you may see there is no annoying ads in the blog.