FacebookPüf Noktaları

Facebook’da Silinen Mesajlarınızı Nasıl Görürsünüz

Facebook‘da silmiş olduğumuz mesajları görebilmemiz mümkün mü? Tabi neden olmasın bu konuda anlatılanları ve yönergeleri uygulayarak siz de Facebook’da silinen mesajları görebilirsiniz.

İlk olarak Facebook< hesabınıza giriş yapın ve sağ üst tarafta bulunan küçük ok işaretine tıklayarak ayarlar seçeneğine tıklayın. Açılan sayfanın alt kısmında yukarıdaki görselde de gösterildiği gibi kopyasını indir kısmına tıklayın.


Ve açılan sayfada bulunan Arşivimi Başlat butonuna tıklayarak . çıkan uyarıya tamam olarak yanıtlayın ve arşiviniz başlatılmış durumda arşivin toplanması 1-2 dakika sürmektedir.
Arşiv toplanması tamamlandığında ve arşiviniz indirmeye hazır olduğunda Facebook‘a kayıt olurken kullandığınız mail adresine bir bilgilendirme E-postası gönderilecektir. E-posta geldiğinde tekrar aynı sayfaya gelin (yani bu paragrafın üstünde bulunan görselde belirtilen sayfaya) Yeşil buton’da arşivimi başlat yerine arşivi indir yazacaktır. Tekrar Facebook şifrenizi girin ve Arşivi indir butonuna tıklayın ve indirin.

Arşiv indirme süresi Facebook’da bulunan arkadaş sayınız ve mesajlaşma sayınız gibi etkenlere göre değişmektedir.

Arşivi indirdikten sonra indirdiğiniz facebook-facebooktakiadınız.zip uzantılı dosyanın içerisine girin ve index.htm‘nin üzerine iki kere tıklayarak çalıştırın ve karşınıza tüm bilgilerinizin olduğu bir sayfa açılacaktır. Açılan sayfanın sol kısmında bulunan Mesajlar seçeneğine tıkladığınızda artık silmiş olduğunuz mesajları görebilirsiniz.

DİKKAT! : İndirmiş olduğunuz arşiv sizin çok önemli bilgilerinizi içeriyor. Arşiv dosyanızı hiç ama hiç kimseyle paylaşmayın !!!


Kaynak: worldnetbilisim.com

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Add Blocker uygulamanızı bu site için devre dışı bırakın. Rahatsız edici bir reklam uygulamamız yoktur. Please turn the Add Blocker off as you may see there is no annoying ads in the blog.