GüvenlikPüf Noktaları

Mesaj takip programı 2021’in en iyileri nasıl kullanılır?

Günümüzde çoğumuz sevgilimizin, eşimizin, bir akrabamızın ya da arkadaşımızın telefonundaki mesajları takip etmek ve okumak istemişizdir. Bir tartışma, ebeveynlik görevi, bir ihanet, bir akraba ile miras sorunu ya da kariyerimiz buna sebep olmuş olabilir. Nedeni ne olursa olsun bunun için iPhone casus yazılım ararken kafamız karışıyor ve önümüze birbirinden farklı birçok cep telefonu mesaj takibi yolu çıkıyor.

Bu yollardan hangisinin güvenilir olduğu, hangisinin telefonumuza bir virüs bulaştırmayacağı ya da gizli gizli mesajları okurken nasıl yakalanmayacağımız kafamızı kurcalayabiliyor. Gelin beraber telefon mesajları takip etme yöntemlerini inceleyelim ve hangisinin işimize en çok yarayacağını keşfedelim.

Nasıl gizlice başka birinin telefon mesajları takip edilir?

Başka birinin cihazına erişmenin birçok farklı yöntemi vardır. Bu yöntemleri şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Şifreyi tahmin etmeye çalışmak
 • Başkasıyla mesajlaşma sırasında ekrana göz atmak
 • Telefonun şifresini istemek
 • Bir casusluk uygulaması kullanmak

Bu yöntemlerin hepsinin iyi ya da kötü tarafları var. Bunları beraber inceleyelim.

Günümüzde neredeyse herkesin telefonunda bir şifre bulunuyor. Bu nedenle karşınızdaki kişi telefonunu bırakıp gittiğinde cihazı alıp şifresini tahmin etmeye çalışabilir ve mesajlara ulaşabilirsiniz. Bu yöntem SMS takibi için ilk akla gelen yöntemlerden biri olsa da şifreyi tek tek tahmin etmeye çalışmak çok fazla zaman alacaktır. Ayrıca belli bir sayıdan fazla yanlış şifre girildiğinde telefonlar kilitlenip yalnızca sahibinin açılabileceği bir duruma geldiğinde yakalanmanız kaçınılmaz.

Telefon mesajlarını takip etmeye çalışırken kullanabileceğiniz bir başka yöntem de o kişi telefonunu kullanırken ya da başkasıyla mesajlaşırken ekrana göz ucuyla bakmaya çalışmak. Arkasına geçip fark ettirmeden bakmayı ya da yanındayken uzanıp okumayı deneyebilirsiniz ama unutmayın, yakalanma ihtimaliniz çok fazla.

Direkt olarak size şifreyi söylemelerini ve mesajları okutmalarını isteyebilirsiniz ama karşınızdaki kişi büyük ihtimalle sizi reddedecektir. ‘’Bana şu mesajlarını göster.’’ ya da ‘’Bana telefon şifreni ver.’’ dediğiniz bir senaryoda o kişinin size engellemesi, telefon şifresini vermemesi ve siz mesajlara ulaşana kadar görmek istediğiniz şeyleri silip yok etmesi kaçınılmaz bir hale gelebilir.

Bunların yanı sıra bir mesaj takip programı kullanabilirsiniz. Bu SMS takip programları sayesinde hem yakında olmayacağınız için yakalanma olasılığınız az olacak, hem de zamanınızı harcamamış olacaksınız. En etkili olan bu yöntemle meydana gelebilecek kötü sonuçları minimuma indirgemeyi başarıyor. Güvenilir sistemleri ile virüslerden ve partnerinizin mesajları silme ihtimalinden uzak bir şekilde kısa mesaj takibi yapabilirsiniz.

Partnerinizin cep telefonu mesaj takibi nasıl yapılır?

Eşimizin ya da sevgilimizin mesajlarına herhangi bir sebepten dolayı ulaşmak isteyebiliriz. Bir ihanetten şüphelenmek, bir şeyi öğrenmek istemek, onlara bir sürpriz yapma isteği ya da başka bir neden yüzünden mesaj takibi yapmaya çalışırken kullanabileceğiniz en işe yarayan yöntem yalnızca mesaj takip programları olacaktır.

En kolay şekilde mesajlara erişmenizi sağlayacak SMS takip programları sayesinde hızla ve güvenle partnerinizin mesajlarına ulaşabilir ve onları takip edebilirsiniz. Sizler için detaylı bir araştırma yapıp bu programları her yönden inceledik, denedik ve araştırmamızın sonunda kullanabileceğiniz en iyi 5 mesaj takip programının listesini sizler için oluşturduk. Sizlere tavsiye ettiğimiz bu uygulamalar sayesinde işinizi sağlama alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Başkasının Mesajları İçin En İyi SMS Takip Programı

Sizler için en iyi beş SMS takip programını araştırdık ve bu programları iyiden kötüye doğru sıraladık:

 • mSpy
 • XNSPY
 • SpyHuman
 • SpyStealth
 • CocoSpy

Bunları tek tek incelememiz gerekirse, rahatlıkla söyleyebiliriz ki araştırmalarımız sonucu listemizde açık ara farkla lider sıraya yerleşen mesaj takip programı mSpy oldu.

mSpy

Daha araştırmamızın en başında herkesin kolayca öğrenebileceği ve temin edebileceği sistemiyle bizi etkileyen mSpy, sadece bir SMS takip programı olmayıp çok daha fazla bilgiye erişebilmemizi sağladığı için gönlümüzü çaldı. Karşınızdaki kişinin yalnızca mesajlarını takip etmek yerine gelen ve giden aramalarından haberdar olmak ya da konumunu da bilmek istemez miydiniz?

mSpy’ı rakipleri arasında en iyi yapan özellikleri şöyle özetlenebilir:

 • Mükemmel tasarlanmış kontrol paneli
 • Her işletim sistemine uyumlu çalışıyor olması
 • Telefonda şifreler tahmin etmeye çalışmak yerine her türlü cihazın tarayıcısını kullanarak kontrol paneline ulaşabilme
 • En iyi müşteri hizmetleri

Deneyimlerimizin sonucunda rahatlıkla söyleyebiliriz ki bu mesaj takip programı bir SMS takibi yapmamız gerektiğinde geleceğimiz ilk yer.

XNSPY

Telefon mesajlarını takip etmenize yarayacak başka bir uygulama da XNSPY. Karşınızdaki kişinin mesajlarını takip etmenizi sağlayan XNSPY uygulaması ayrıca telefonda az yer kaplıyor. Uygulamanın sitesine girip hesap oluşturduktan sonra kurulum aşamalarını takip ederek bu mesaj takip programını kullanmaya başlayabilirsiniz.

XNSPY kullanıcılarının çoğunluğu ebeveynlerden oluşuyor ve mesajlarını takip ettiğiniz kişinin size yakalamasının zor olacağı bir kısa mesaj takip etme uygulaması.

SpyHuman

SpyHuman da araştırmamızı yaparken denediğimiz kısa mesaj takip programlarından bir tanesi. Listemizdeki diğer uygulamalar gibi SpyHuman da 7/24 ulaşabileceğiniz bir müşteri hizmetleri servisi sunuyor.

Bu uygulamada bir haftalık ücretsiz denemesi de bulunuyor ve bu nedenle Google’da ‘’kısa mesaj takip programı ücretsiz’’ diye arattığınızda karşınıza çıkan programlardan biri oluyor. SpyHuman da daha çok ebeveynlerin kullandığı bir uygulama olarak listemizde yer alıyor.

SpyStealth

Listemizin bu sırasında ise SpyStealth bulunuyor. 5 cihaza kadar mesaj takip etmenize izin veren SpyStealth aynı zamanda sık sık güncellenen bir arayüze de sahip. Kontrol ettiğiniz cihazdaki uygulamaları kısıtlama özelliği ile çocuğunuzun zararlı uygulamalar kullanmasını da engelleyebilirsiniz.

SpyStealth sayesinde eğer çocuğunuz bahsettiğimiz tarzdaki kötü insanlarla mesajlaşmaya başlarsa bunu fark edip nelerden konuştuklarını öğrenebilir ve önlem alabilirsiniz.

Cocospy

Araştırmalarımızın sonucunda yararlı bulduğumuz son mesaj takip programı ise Cocospy. Uzaktan sadece bir tıklama ile karşınızdaki kişinin telefonundan silinebilinen Cocospy da listemizdeki diğer mesaj takip programlarına benzer özellikler sunuyor. Telefonunuzda yalnızca 2 MB yer kaplaması ve güvenilir olması ile listemizde yer buldu.

Sonuç

Tüm bu konuştuğumuz şeylerden çıkaracağımız sonuç açık: Herhangi bir nedenden dolayı mesaj takibi yapmak isteyebiliriz ve bunun için birden fazla yol var. Birden fazla yol olsa da bu yollardan sadece mSpy indirmenin tamamen güvenilir, hızlı ve kolay sonuç vereceği ise kesin. En iyi yöntem olan kısa mesaj takip programlarının içinden de en iyi olan mSpy, bu işlemleri yapmak isteyen herkese önerimiz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Add Blocker uygulamanızı bu site için devre dışı bırakın. Rahatsız edici bir reklam uygulamamız yoktur. Please turn the Add Blocker off as you may see there is no annoying ads in the blog.