Püf NoktalarıVideo&Medya

Name My TV Series Uygulaması İle İndirdiğiniz Dizi Filmlerin İsimleri Değiştirin

Özellikle yabancı dizi hayranlarının sürekli sezon dizilerini bilgisayarlarına indirip ya arşivlemek ya da sonradan seyretmek amaçlı sakladıklarını biliyoruz.

Ancak internetten indirilen bu dizi filmlerin isimleri ilgili sezon ve dizi numarası şeklinde olabilmektedir. Aşağıdaki resimdeki gibi dizinin adını içermeyen, içinde garip karakterlerin olduğu, bazen indirme sitelerinin adını içeren düzensiz bir isimlendirme olabilmektedir.

dizi-film-liste

İlgili dizi bölümünün (episode) adını da içeren düzenli bir isimlendir ve numaralandırma yapmak istiyorsanız Name My TV Series isimli uygulama tam size göre.

name_my_tv_series_opened

Uygulama Windows, Linux ve MacOS X üzerinde çalışabilmektedir ve ücretsizdir. Ücretsiz olup herhangi bir kısıtlama da mevcut değildir. Uygulama önce dizi ismini girip arama yaparak bulduğumuz dizi ile bilgileri TheTVDB.com veya EPGuide türü sitelerden getirmektedir.

Uygulamanın ayarlar bölümünden isimlendirme seçeneklerini değiştirebiliyorsunuz. Uygulama eğer aynı isimde altyazı dosyası varsa onunda ismini dizi film ismiyle eşdeğer olarak değiştirmektedir.

Uygulama ile kolayca nasıl film bölüm isimlendirmesi yapabilirsiniz kısa bir video ile gösterelim.

[fac_icontext icon=”folder-open” text=”DOWNLOAD – Name My TV Series Windows (x86)” shape_type=”rounded” shape_bg=”#9ad66f” shape_bg_hover=”#5ed608″]

[fac_icontext icon=”folder-open” text=”DOWNLOAD – Name My TV Series MacOS X” shape_type=”rounded” shape_bg=”#9ad66f” shape_bg_hover=”#5ed608″]

[fac_icontext icon=”folder-open” text=”DOWNLOAD – Name My TV Series Linux  (32bit)” shape_type=”rounded” shape_bg=”#9ad66f” shape_bg_hover=”#5ed608″]

[fac_icontext icon=”folder-open” text=”DOWNLOAD – Name My TV Series Linux  (64bit)” shape_type=”rounded” shape_bg=”#9ad66f” shape_bg_hover=”#5ed608″]


Kaynak: Tweaking4All.com – Rename your TV Series Files (http://www.tweaking4all.com/home-theatre/rename-your-tv-series-files/)

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Add Blocker uygulamanızı bu site için devre dışı bırakın. Rahatsız edici bir reklam uygulamamız yoktur. Please turn the Add Blocker off as you may see there is no annoying ads in the blog.