AlışverişFacebook

Tavsiye Edilen AliExpress Alışveriş Sitesi Facebook Grupları

AliExpress (www.aliexpress.com) dünyaca ünlü internet üzerinden global mal ticaret merkezi olan Alibaba kuruluşu bir alışveriş sitesidir ve Türkiye dahil bir çok ülkede popülerliği gün geçtikçe artmaktadır. Bu nedenle Facebook üzerinde de AliExpress alışveriş sitesi ile ilgili çeşitli kullanıcı grupları kurulmuştur. Bu yazımızda hem yerli hem de uluslararası popüler olanları tanıtmaya çalışacağız.

AliExpress & Gearbest Türkiye (Türkçe)

Facebook

Grup yöneticilerinin kendilerini “Türkiyenin en iyi AliExpress & Gearbest destek grubu” olarak tanıttıkları bu Facebook grubu en kalabalık yerli gruplardan birisidir. Bu makaleyi yazdığımız zaman üye sayısı 17 bin üzeri olan ve yazışmaların Türkçe olduğu bu grup sadece AliExpress değil gün geçtikçe popüler olmaya başlayan bir diğer büyük alışveriş sitesi Gearbest desteği de sağlıyor.

Herkese kapalı bir grup olduğu için gruba katılmak istiyorsanız https://www.facebook.com/groups/1263672690314920 linkini ziyaret edip Katıl butonuna tıklayın. Grup yöneticilerinin onayını bekleyeceksiniz.


AliExpress Türkiye Ürün Paylaşımı (Türkçe)

Facebook

Bu grup yukarıdaki gruba benzer şekilde üyelerin buldukları ilginç ürünleri paylaştıkları gruplardan bir tanesidir. Grubun 7 binden fazla üyesi bulunmaktadır. Bu grup, başta AliExpress olmak üzere diğer yurt dışı sitelerdeki fırsatlar ve ürün paylaşımı amacıyla kurulmuştur. Ayrıca sorular ve sorunlar için özel bir Whatsapp grubu da bulunmaktadır.

Herkese kapalı bir grup olduğu için gruba katılmak istiyorsanız https://www.facebook.com/groups/AliExpressTR linkini ziyaret edip Katıl butonuna tıklayın. Grup yöneticilerinin onayını bekleyeceksiniz.


AliExpresciler Türkiye (Türkçe)

Facebook

Bir diğer Türkçe yazışmaların ve ürün tanıtımlarının yapıldığı grup olan Aliexpressciler grubu yine ilginç ürünlerin paylaşıldığı gruplardan bir tanesidir. Ayrıca alışveriş öneri ve sorunları için yardımcı olmaya hazır bir çok üye bulunmaktadır.

Herkese kapalı bir grup olduğu için gruba katılmak istiyorsanız https://www.facebook.com/groups/aliexpressciler linkini ziyaret edip Katıl butonuna tıklayın. Grup yöneticilerinin onayını bekleyeceksiniz.


Aliexpress Türkiye (Türkçe)

Türkiye’den bir başka Facebook grubu olan Aliexpress Türkiye grubundaki açıklama şöyle:

Bu grup Aliexpress sitesinden alışveriş yapıp borç batağına saplanmayı hedefleyen tüketicilere yardımcı olmak adına kurulmuştur.

Tabi bu esprili tanımlama bir kenara grup içinde bir Whatsapp iletişim ve Aliexpress kitapçığı yayınlanmış görüyoruz. Whatsapp grubu bilgisine ulaşılamasa da hazırlanan Aliexpress PDF formatındaki kitapçığına buraya tıklayıp ulaşabilirsiniz.

Katılmak için https://www.facebook.com/groups/aliexpressturkiye linkini takip edin.


AliExpress Bargains (İngilizce)

Facebook

Daha çok markalı ürünlerin tanıtıldığı bu grup uluslararası olduğu için İngilizce yazışma yapılmaktadır. Gruba katılmak için https://www.facebook.com/groups/1624559974458783  linkini ziyaret edip Katıl butonuna tıklayın. Grup yöneticilerinin onayını bekleyeceksiniz.


Aliexpress Luxury Brands (İngilizce)

Facebook

Genelde lüks markaların tanıtıldığı  AliExpress Luxury Brands grubunda kaliteli ürün tanıtımları bulabilirsiniz. Daha çok bayanlara özel markalar tanıtılıyor. Orijinalliği veya taklit olup olmadıklarına dair fikrimiz yok henüz.

Gruba katılmak için https://www.facebook.com/groups/1613499515611593 linkini ziyaret edip Katıl butonuna tıklayın. Grup yöneticilerinin onayını bekleyeceksiniz.


AliExpress Reviewer (İngilizce)

Facebook

Genelde bayanlar için seçilmiş ürünlerin tanıtıldığı bir grup olan AliExpress Reviewer grubunda kaliteli ürün tanıtımları bulabilirsiniz.

Herkese kapalı bir grup olduğu için gruba katılmak istiyorsanız https://www.facebook.com/AliexpressReviewer linkini ziyaret edip Beğen butonuna tıklayın.

Buna benzer yine bayanlar ağırlıklı ürünler paylaşan AliExpress Discount grubunu da https://www.facebook.com/Priya.Aliexpress ziyaret edebilirsiniz.


Beka z AliExpress 18+ (Lehçe)

Facebook

Lehçe yazışmaların ağırlıkta olduğu bu grup aslında biraz sıradışı ve daha çok da 18+ yetişkin ürünlerin tanıtıldığı bir grup. Çok kaliteli olduğunu söyleyemeceğim ancak 38 binden fazla üyesi olması ilginç. Bu tip ürünlere meraklıların takip edebileceği bir grup.

Herkese kapalı bir grup olduğu için gruba katılmak istiyorsanız https://www.facebook.com/groups/bekazaliexpress linkini ziyaret edip Katıl butonuna tıklayın. Grup yöneticilerinin onayını bekleyeceksiniz.

Eğer bunların dışında başka Facebook grupları biliyorsanız lütfen yorum kısmına ekleyin. Onları da tanıtalım.

 

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Add Blocker uygulamanızı bu site için devre dışı bırakın. Rahatsız edici bir reklam uygulamamız yoktur. Please turn the Add Blocker off as you may see there is no annoying ads in the blog.