InstagramSosyal Medya
Trend

Instagram’da Gizli Profillerin Paylaşımlarını Nasıl Görebilirsiniz

Android/Web

Normalde Instagram kullanıcılarının güvenliğine ve gizliliğine oldukça önem vermektedir. Hesabını gizleyen kullanıcıların fotoğraflarını ve hikayelerini sadece o hesabı takip edenler görebilir. Bunun dışında gizli profili takip etmeyen kişiler, kişinin paylaşımlarını göremezler, sadece profil fotoğrafını görüntüleyebilirler.

Gizli bir Instagram profilinin paylaşımlarını görmek için en doğru yöntem elbetteki ona takip isteği göndermektir. Tahmin ediyoruz ki bu yöntemle bir bağlantı kuramadınız ve bunun başka bir yolu var mı merak ediyorsunuz. Evet var. Postegro isimli bir uygulama bu konuda yardımcı olabiliyor. Bu uygulama Instagram hesapları gayriresmi şekilde hack işlemi falan yapmıyor. Bu programın çalışma mantığı muhtemelen telefon numaraları bulmaya yarayan TrueCaller veya CIA türü uygulamalardaki mantığı kullanmakta. Bu uygulamayı kullanan kişilerin hesabında kayıtlı bağlantıların tüm resimlerini topluyor, kendi sunucusuna kaydediyor, dolayısıyla şansınıza gizli profiline bakmak istediğiniz kişi veya onun bağlantılarından birisi bu uygulamayı yüklemiş ve kullanıyorsa şanslısınız.

Postegro’yu hem Android hem de Web tabanlı uygulamadan kullanabiliyorsunuz. https://postegro.net web adresine girdiğinizde Android cihazınızdan girmişseniz APK uygulamasını indirip kurabilir, bilgisayardan girdiyseniz Web Version ile devam edebilirsiniz. Android cihazınızdan uygulamayı manuel indirip kurmanız gerekir, çünkü uygulama yaptığı işlerden dolayı Play Store uygulama mağazasından kaldırıldı. APK indirmek için tıklayınız. Alternatif link.

ÖNEMLİ: Postegro kullanabilmek için sizden Instagram hesabı ile giriş istemektedir. Öncelikle size tavsiyemiz kendi hesabınız ve bağlantılarınızın güvenliği için Postegro’ya kendi Instagram hesabınızla girmeyin. Yeni bir hesap oluşturun ancak kullanabilmek için o hesabın takipçi ve takip edilen sıfır olmaması gerekiyor. Bir kaç kişi ekleyin öncesinde. (Son güncellemeyle en az 50 takip edilen bir hesap gerekliymiş). Ayrıca hesaba bir e-posta adres tanımlayın. Çünkü Postegro’ya girerken Instagram hesap kullanıldığı için e-posta adresine bir doğrulama kodu gönderilecek Instagram tarafından.

Postegro

Web uygulamasından devam edecekseniz sizden Instagram hesabınızla login olmanızı isteyecek. Instagram kullanıcı adı ile giriş yapıldığında aşağıdaki gibi tanımlı e-posta hesabınıza bir güvenlik kodu gönderilir Instagram tarafından. Bunu aşağıdaki açılan Postegro ekranına girmeniz gerekli.

Postegro Confirm

Eğer Android cihazınızdan giriş yapmışsanız aşağıdaki gibi bir ekran gelecektir giriş yaptıktan sonra. Uygulamanın Türkçe desteği de bulunmaktadır. Yeşil butona basarak görmek istediğiniz gizli profilleri aratabilirsiniz.

Postegro App

Uygulama ücretsiz olarak belirli adet gösterim sunmaktadır. Reklamsız ve daha sınırsız kullanım için ücretli abonelikler de sunmaktadır. Uygulama internette LiLi App olarak da yayınlanmaktadır.

Not: Uygulama bahsettiğimiz gibi tüm gizli profilleri göstermeyi garanti etmemektedir. Bakmak istediğiniz hesabın sahibi (kendi hesabıyla) veya onu takip edenlerden uygulamayı kullanan yoksa malesef o hesaba bakamıyorsunuz.

Bu tip uygulamaları kullanmak kişinin kendi sorumluluğu altındadır. Eğer gizli bir profile sahipken kendi hesabınızı dahi görebiliyorsanız, muhtemelen takip izni verdiğiniz bir veya birkaç kişi bu uygulamayı kullanıyor olabilir.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Please turn the Add Blocker off as you may see there is no annoying ads in the blog.